Zemsta. Slay quartet. Tom 3 – Celia i Edward

Planowane małżeństwa mogłoby się wydawać, że są prehistorią, która miała miejsce już wiele setek lat temu w Europie. Jednakże rzeczywistość wygląda inaczej. Mimo, że planowane przez rodzinę małżeństwa nie są już tak częstym zjawiskiem to jednak dalej pozostaje kwestia układania małżeństw dla zysków. Jakich to zależy od konkretnego przypadku. Wiza, spadek jest wiele powodów, by zdecydować się na taki układ. Dla Celii oraz Edwarda wystarczającym powodem okazały się pieniądze. Układ ten miał być idealne jednak po drodze plany się nieco zmieniły. Jak rozwinie się dalej fabuła książki “Zemsta. Slay quartet. Tom 3” od Laurelin Paige?

Małżeństwa nieidealne w Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Edward oraz Celia to para głównych bohaterów, których można spotkać w książce Zemsta. Slay quartet. Tom 3. Jest to premierowa pozycja od Laurelin Paige. Powieść przedstawia historię małżeństwa jakie Celia oraz Edward między sobą zawarli jednak nie chodzi tutaj o romantyczną relację, w której liczą się emocje oraz wspólne budowanie życia i planowanie przyszłości. Para ta ma na celu nieco inne zamiary, a są nimi pieniądze, które w przeważającej części ma dostać Edward. To właśnie on wpadł na cały ten plan i myślał, że znalazł idealną kobietę do tego celu. Posłuszną, układną i cichą jednak tak szybko jak ze sobą zamieszkają tak Edward pozna prawdę o nieco odmiennej stronie Celii. Nie jest ona idealną gospodynią domową, a do tego jej charakter jest wyjątkowo ognisty. Nic więc dziwnego, że to małżeństwo już wkrótce będzie miało okazję poznać się lepiej.

Edward oraz Celia w książce Zemsta. Slay quartet

Laurelin Paige znana jest ze swojej serii Slay Quartet. Jej najnowsza książka Zemsta. Slay quartet. Tom 3 będzie miłym zaskoczeniem dla tych czytelników, którzy po poprzednim tomie spodziewają się jeszcze więcej akcji. Edward oraz Celia dostarczą nie tylko dynamicznej akcji, ale też oryginalnego przedstawienia instytucji małżeństwa. Po tym jak ta dwójka ze sobą postanowi zamieszkać szybko przekonają się, że uczucia między nimi zaczynają wirować, a oni sami nie mogą dłużej trzymać się na dystans. Ich gorący romans stanie się już tylko kwestią czasu. Kiedy Edward pozna bliżej Celię zrozumie także, że jej życie nie było nigdy zbyt łatwe. Jej przeszłość jest dość tragiczna, a Edward kiedy tylko o tym się dowie postanowi zemścić się na tych, którzy na to zasługują. Najnowsza książka od Laurelin Paige to doskonała kontynuacja popularnej serii Slay Quartet.