Zemsta. Slay quartet. Tom 3 – fabuła

Pisarka Laurein Paige jest twórczynią, której książki są uwielbiane przez czytelników na całym świecie. Autorka sama pochodzi z Ameryki jednak jej twórczość już od dawna jest tłumaczona na wiele języków. Dzieła opatrzone nazwiskiem Paige można znaleźć w wielu krajach, a w tym również w Polsce. Książki autorki są czymś co wyróżnia się z tłumu ze względu na ciekawą fabułę oraz oryginalnych bohaterów. Premierowa książka pisarki jest trzecim tomem popularnej serii. Mowa tutaj o Zemsta. Slay quartet. Tom 3 ze strony www.taniaksiazka.pl.

Zemsta. Slay quartet. Tom 3 – fabuła książki

Powieści od Laurelin Paige jest kolejną książką, w której codzienność otrzymała nowe oblicze. Przedstawione jest tu bowiem historia, ale nie zwykłego tylko takiego zawartego dla zysku. Główni bohaterowie postanowili zawrzeć ze sobą małżeństwo dla pieniędzy, które w większej części miały przypaść Edwardowie. Plan wydawał się być doskonały. Ożenią się, zamieszkają razem, poczekają aż zyski się namnożą. Jednak plan ten nie przewidział, że życie potoczy się inaczej. Mianowicie Celia, która jest partnerką Edwarda nie jest wcale tak posłuszną żoną, za jaką on ją miał. Jest ona uparta, a do tego uwodzicielska. Nic więc dziwnego, że nie podporządkuje się mu, a mało tego Edward już wkrótce nie będzie mógł oprzeć się jej wdziękom. Mężczyzna zacznie być oczarowany swoją żoną. Jednak czy to oznacza, że od teraz będą oni ze sobą razem jak prawdziwe małżeństwo? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Jednak Edward nie zostawi swojej żony samej sobie. Będzie on ją z czasem poznawał coraz lepiej aż do tego momentu kiedy to pozna historię jej przeszłości, która wcale nie będzie wesoła.

Edward w relacji z Celią

Celia oraz Edward jako małżeństwo będą żyli ze sobą razem oraz poznawać się coraz lepiej. Edward zauważy, że kobieta z którą żyją ma traumę, a nieco później dowie się także dlaczego tak się stało. Celia w przeszłości spotkała złych ludzi, którzy zaważyli na przyszłości kobiety. Jednak Edward nie ma zamiaru tylko współczuć kobiecie. Chce on ją pomścić. W tym celu zaplanuje zemstę idealną, której misterne przygotowanie wprawdzie zajmie wiele czasu jednak będzie tego warte. Kobieta nie wie jeszcze co czeka jej byłych oprawców jednak to co szykuje Edward nie będzie litościwe dla nikogo. Jaka będzie jego zemsta za Celię? Tego najlepiej dowiedzieć się z książki Zemsta. Slay quartet. Tom 3. Premierowa książka będzie miłym zaskoczeniem dla fanów poprzednich tomów serii Slay Quartet.