Bohaterowie w książce Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Książki romantyczne są atrakcyjne w odbiorze dla wszystkich tych czytelników, którzy prócz akcji oraz bohaterów cenią sobie również emocje postaci pokazane jak na dłoni. To właśnie one są w romansach najważniejsze oraz wywołują w czytelniku uśmiech, wzruszenie bądź też złość. Jedną z książek, które należą gatunkowo do romansu jest “Zemsta. Slay quartet. Tom 3” od Laurelin Paige (https://www.taniaksiazka.pl/zemsta-slay-quartet-tom-3-laurelin-paige-p-1539205.html). Książka ta prócz wartkiej akcji pokaże też nieco uczuciowej strony głównych bohaterów. Kim oni będą?

Kreacja bohaterów w książce Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Powieść autorstwa Laurelin Paige “Zemsta. Slay quartet. Tom 3” jest napisana z dwójką bohaterów w roli głównej. Są nimi zarówno Celia jak i Edward, których losy będzie miał okazję śledzić czytelnik. Będą oni parą, która na pewno utkwi na dłużej w pamięci.

Kim jest Celia? Celia jest kobietą po przejściach. Ma ona za sobą już nie jedno przeżyci, które wyryło w niej traumatyczne wspomnienia. Trauma to właśnie coś z czym zmaga się Celia. Ma ona za sobą zbyt wiele przeżyć. Nie będzie jednak zawsze z tym problemem sama. Już wkrótce będzie ona miała okazję opowiedzieć o swoich zmaganiach oraz lękach komuś innemu. Edward stanie się jej powiernikiem, a w dodatku cierpienie, którego doświadczyła kobieta nie będzie mu obojętne. Będzie on się starał dla niej zrobić coś dobrego, coś co będzie zemstą za jej cierpienia.

Kim jest Edward w książce Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Zemsta. Slay quartet. Tom 3 to powieść, która przedstawia dwóch głównych bohaterów. Jedną z nich jest Celia natomiast drugim bohaterem jest on- Edward. Edward to postać, którą nie każda polubi na pierwszy rzut oka jednak z czasem to uczucia mogą się mocno zmienić. Edward mimo, że wydaje się być cynicznym zimnym facetem to jednak w stosunku do Celii potrafi być także wsparciem oraz jej powiernikiem. Jest on przejęty losem kobiety, która zdążyła już wiele wycierpieć oraz zawieść się na innych. Jej życie czeka jednak coś dobrego. Zemsta, która planuje Edward na wrogach Celii ma być straszna i niezapomniana. Planowanie czegoś takiego jest dla Edwarda czystą przyjemnością. Jest on w stanie poświęcić wystarczająco dużą ilość czasu po to, by zaplanować każdy szczegół oraz upewnić się, że nikt nie ucieknie przed jego zemstą. Jego działania będą jednym z ważniejszych wątków w książce Zemsta. Slay quartet. Tom 3. Czy Celia będzie zadowolona z takiego obrotu sprawy? Tego najlepiej dowiedzieć się samemu z książki Zemsta. Slay quartet. Tom 3 od Laurelin Paige.